Harrachov.cz: parazitní eurostruktuty ve státní správě II + mladí z Harrachova odcházejíí

FieselBoy @ 24 Bře 2019 22:22
    Změnil(a): FieselBoy
1. slabé obce + oslabený stát = výborný scénář pro (euro)Kraj

- jak oslabit Harrachov ve prospěch Liberce (navíc zde hraje roli, že Harrachov je známé, mediálně silné téma, v případě např. Vilémova toto neplatí)

1.A: oslabení města exekucí

-silná PR podpora ohledně dluhu Harrachova v předvolební kampani SLK + nadstandardní právní podpora(poradenství) z centrály SLK daly základ k silné pozici starostky (za 2 funkční období) a zastupitelů SLK v Harrachově
-možná i díky tomu ve volbách 2018 mají krásné volební žně a post starostky na 3. funkční období
-v tuto chvíli je starostka za SLK již v silné pozici a je tak možno upustit páru v dlouho probírané kauze dluhu Harrachova
-ta exekuce obec oslabí ale SLK tak jako tak již zůstanou v silné pozici. Proto je kauza ukončena hned po volbách.
-navíc se Harrachov musí očistit aby mohl sát dotace na můstky.
-- resp Liberec má můstky v Liberci a z dotací na sport pro Harrachov nic nezbude.

1.B oslabení města nízkými příjmy

- Vedení města rozhodně neplánuje navýšení daňových kontrol a zlepšení výběru daní v Harrachově. Jednalo by se o kontroly kamarádů podnikatelů, a na to měkkýši z radnice nebudou mít dost kuráže.
- - Navíc je to dost možná i záměr vedení kraje aplikovaný v Harrachově skrze vedení města /SLK/, z čehož opět profituje Liberecký kraj.
- - - Neboli špatný výběr daní nejvíc poškozuje stát a obce. Z rozpočtového určení většiny daní jde cca 70% státu 22% obcím a 8% krajům.
Kraj se může tedy smát, protože z těch tří tratí nejmíň, a když obce a stát jdou do kopru, tak to posiluje vliv krajů. Navíc jakožto eurostruktura(kraje vznikly na základě strukturálního členění EU) má silnou podporu EU.

1.C oslabení města nijakou politikou zaměřenou na důchodce a na "děti"

Vztahy minorit řeší státní politika, není proto nutné v komunálu podlézat důchodcům, odvolávat se na děti a brát si je jako rukojmí; jestliže někdo jen naznačí něco proti tak bude označen: "my se můžeme přetrhnout abychom pro občany udělali to nejlepší a hlavně když se jedná o děti tak je potřeba brát ohledy a oni nám v tom brání..." tímto způsobem jsou prosazována většinou ta omezení a ty záměry, které omezují občany nejvíce. typicky eurohnědá strategie

název SLK (starostové libereckého kraje) - zjednodušeně starostové - neboli STAN a s kým spolupracuje STAN? no přece s TOP09 - euromarxistická krajní levice; ODS brzy bude to samé.
"Poplatek za použití jména Václav Havel uhrazen"


2. Odcházejí mladí. Důsledek a nebo záměr?

V předvolební debatě padají nepěkná slova o tom, že odcházejí mladí.

2.A přiznává to vedení města
- jako (ne)očekávaný důsledek své špatné politiky a nebo
- jako záměr svého konání, který se ovšem snaží zamaskovat nesmyslnou výstavbou pěti nebo kolika bytů pro mladé (samozřejmě odjinud).

- Ok, teďka jsem v obchodě viděl bundy známé harrachovské lyžařské školy / půjčovny a kdo v nich byl oblečený? No žádné známé tváře Harrachovských mladých to nebyly. Konkrétně vypadali jako nějací levicoví aktivisté a takovéto mladé v Harrachově nemáme.
- Na tomto místě je nutno uvést, že zas nemůžeme všechny házet do jednoho pytle. Tohle je konkrétní příklad.
- Tak se podívejme jestli těchto případů není víc a jestli jo, tak proč podnikatelé-zaměstnavatelé berou cizáky odjinud a naši odcházejí. Až se jich na to půjdeme zeptat, tak rovnou s kontrolou finančáku a v některých případech rovnou i se státním zástupcem.

2.B představme si Harrachov jako zkušební laboratoř, kde se testuje neustálá výměna obyvatelstva.
- V tom případě pokud vedení města mluví o tom, že odcházejí mladí, oznamuje tak úspěšné plnění zadaného úkolu.

Nicméně, začnete nakupovat ojeté gumy, pokud vám začnou nové pneumatiky odcházet rychleji než staré?
- "staré gumy odhazují mladé"
Pokud jezdíte na starých gumách protože ty nové nejsou tak kvalitní a odchází rychleji ... nebude již třeba nových pneumatik.

Krásně vidím jak jedna zvrácená generace zaprodanců převratu v bezuzdné honbě za penězi, úspěchem a "uznáním" vymlátila prakticky celou rodinu -předky i potenciální potomstvo. Uznání jen jako; skupina, která jim přiznává určitý společenský status, a to hlavně pokud likvidují svou rodinu, je sice malá, ale v jejich omezeném vnímání světa jsou to "Všichni ti dobří a správní naši."


3. Likvidace skokanského areálu

Co udělal liberec jako první? No zrušil přece střední školu lesnickou v Harrachově. Chcete k tomu ještě něco dodat?
Třeba, že se učňové toho učiliště tady mohli věnovat skákání na lyžích....

trochu odbočíme
- Liberál - spokojený obyvatel Liberce a okolí, nechápající spotřebitel produktů jako např. skladby Pozdravy z Liberce od rappera LiPo - doporučuju znova poslechnout a taky si přečíst text pod videoklipem https://www.youtube.com/watch?v=MK0drlKHUSQ

- Těžká váha - pamatujete na odstranění Klause staršího z ODS (Sarajevský atentát), aktuálně i mladšího, J.Čunka, Pavla Béma, Jiřího Paroubka (doslova těžká váha), M.Sládka, D.Ratha a mnoha dalších ze všech politických stran.... Pokud tyto strany přicházejí o své těžké váhy v politice skrze různé mediální kauzy a další útoky, zůstavají v těchto stranách pouze nevyhranění - bez politického názoru - a z těchto stran se tak postupně stává rozbředlé eurobláto, součást hnědé europlísně.

- Takové nijaké - představitelka SLK v předvolební debatě na Skláři neřekla vůbec nic o svém programu. Nemastné neslané řeči o důchodcích v Harrachově, žádné vyhraněné názory ohledně obnovy skokanského areálu; jo a mladí odcházejí, abych nezapoměl. SLK Harrachov je politický hermafrodit, hlavně po těchto volbách.

- zatímco kandidáti ostatních stran/sdružení jasně hovoří o nutnosti investice a záchrany můstků.


V Harrachovském zastupitelstvu je aktuálně v takto výrazné pozici těžké váhy ohledně skokanství (ale ne ve smyslu uctívání kultu ex-hejtmana Liberce P.Skokana) a obnovy skokanského areálu v Harrachově pan Slavík.

Během jednání o ustavení koalice města Harrachova, hned po volbách, přicházely z liberecké centrály zvěsti, že pokud Slavík nepodpoří starosty-SLK, tak se stane hrobařem skokanství v Harrachově.

- ! No, tady je potřeba se pozastavit a položit si otázku, zda liberec má dlouhodobě v úmyslu pana Slavíka vmanévrovat do pozice hrobaře skoků v každém případě, protože to by nejvíc vystihovalo politickou praxi této doby a vysvětlovalo by to i představy liberce, jejichž projekci prezentuje předchozí odstaveček o hrobařině.

Je pochopitelné, že pan Slavík sestavil koalici se 7-i zastupiteli blátofroditního uskupení SLK, namísto aby šel do koalice se 7-i zastupiteli SNK Změna pro Harrachov, ODS, ANO kteří všichni jasně vystupovali pro obnovu můstků?

Jediné pochopitelné spojení SNK-ED /pan Slavík/ a SLK vychází z podobné orientace těchto politických subjektů směrem nahoru; SLK jako euromarxistický hermafrodit předvádějící bezobsahové eurobláto a Sdruž.Nez.Kandidátů-Evropští Demokraté opět jiná variace na euroblábol.

Ale i v SNK-ED určitě dobře ví kam Liberec zahodí ohlodanou mršinu a kde pod stolem budou padat drobky (drobáky). Nemusí pršet, hlavně když kape.
FieselBoy @ 1 Dub 2019 21:05
AE
jitkatomas @ 2 Dub 2019 12:47
a co pan Tomáš Ploc?
DieselGoy @ 2 Dub 2019 12:48
co jako?
FieselBoy @ 2 Dub 2019 13:09
    Změnil(a): FieselBoy
no jistě... samozřejmě.

V Harrachovu je dostatečné množství lidí, kteří považují Tomáše Ploce za posledního právoplatného starostu;
- (A tento názor se i myšlenkově shoduje s tímto článkem)

Proč tomu tak je?

Vraťme se k článku do bodu 3 -těžká váha- odstranění politických protivníků skrze štvavou kampaň -

- no na základě takové dehonestační kampaně, kterou předvádí dosavadní garnitura a další exponáti (exponenti, exempláři)

tak Když vám tímto způsobem budou protivníci útočit na vašeho oblíbeného zástupce v politice, tak se asi s jejich představou o fair play neztotožníte.
jitkatomas @ 2 Dub 2019 13:14
ok
FieselBoy @ 10 Dub 2019 23:02
Vilemov- Rokytnice oprava, omluva.

Dluh- exekuce Rokytnice je velice blizke Harrachovu.

"Jiny scenar, ale stejna rezie"
Zpráva
    • Heslo?

    • Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.harrachov.cz