Harrachov.cz: Elektrosmog, EMF, RF, MW, WiFi, LTE, ADS, SomaVedic 5G, Pb, EMF shielding fabric

FieselBoy @ 21 Kvě 2020 23:01
    Změnil(a): FieselBoy
Hned na začátek bych uvedl, že časopis šifra už opravdu ne. Po kliknutí na tento článek
...
(Ne)jasná zpráva o konci světa aneb Jak bohatý, úspěšný a geniální Steve Jobs až na smrtelné posteli pochopil, co je v životě nejcennější...
...
se vedle menhiru Harrachov na obrazovce objevil Rybjanského ksicht a samozřejmě se v článku mluví o produktu somavedic.
O Steve Jobsovi nic, článku dominuje mocný graf sinusoidy s nápisem rezonantní Šumanovy frekvence, o kterých nějaký Rybjanský nemá zdaleka ani ponětí jenom o páře, za kterou je schovaná podstata toho, co jsou zač.

Co hůř, otevřel jsem si hlavní stránku časopisu šifra a ke svému zděšení jsem zjistil, že tu SomaVedic má založenou vlasní sekci.

Na podzim minulého roku začal Rybjanský prodávat somavedicy s certifikací 5G - a to tak, že k názvům somavediců ve svém eshopu přiřadil znaky dva znaky - 5G.

V krátkosti: technologie 5G vychází z armádní (military) technologie ADS (Active Denial System) americké armády -
-- a to, že Rybjanský může prodávat svůj aušus (a okrádat tak lidi) v klidu dál, znamená, že jeho produkt neumí eliminovat účnky ADS (5G) byť jen z procenta - prostě ani náhodou, vůbec.
- anarchisté a teroristé by se totiž vybavovali somavedicem.

Pan somavedic mi připomíná toho čaroděje HarryPottra, v té scéně, jak vytáhl mocný magický krystal.

Tato přednáška na téma mikrovln je vědecky popularizační z nějakého dne otevřených dveří pro studenty na vysokou školu:
doc. RNDr. František KUNDRACIK, CSc. – Škodia nám mobilné telefóny?

Podle mě vůbec nezazněla informace ohledně stojatého vlnění v mikrovlnce, kde jsou místa s nulovým ohřevem a naopak místa s vysokou amplitudou, kde se ohřívané jídlo spálí (pokud se neotáčí na desce).
...
Takových lokací teoreticky může být velice mnoho v souvislosti s hustotou vysílačů, kde se mezi nimi takovéto body budou samozřejmě vyskytovat. Co hůř, vysílače se nebudou otáčet :(
-mimo téma --- Zdálo by se to jako blbost, ale v mikrovlnce vytvoříte plasmový výboj zapálenou sirkou ve skleničce pouze při otáčení, sice se to zdá marginální, ta rychlost otáčení, ale bez toho plasma výboj nebude fungovat :)

Těm, kdo psal např. tento článek:
...
https://ac24.cz/-/ohromne-mnozstvi-imunotoxickych-5g-siti-v-cine-a-wuhansky-koronavir us-vyzkumnik-prinasi-dukazy
...
bych se vysmál, tolik úsilí a hledání a přitom stačí koupit SomaVedic 5G, je mi jich líto, zoufalců, dejte jim někdo kontakt na Ivana z Rybjan prosím.

No velice zajímavý je rozhovor s paní Iva Vranská Rojková v pořadu
Dopoludnie na InfoVojne s Adrianom 19.5.2020 link https://www.youtube.com/watch?v=msmp6mGgvRE
na téma elektrosmogu.

Paní stručně zmíní i EMF shielding textilie, které sice v M-Texu v Tanvaldě neseženete, ale Belgičani/Holanďani prodávají např. těhotenská tílka z těcho materiálů, - rozhodně líp utracené peníze než za Rybjanského podvod.

Účinnost stínění EMF je proměnlivá vzhledem k frekvenci EM zářiče a materiálu použitého ke stínění.
Např. kuchyňská Alu folie odstíní elektrickou složku EM pole, ale magnetická složka projde (jako magnet působí i přes alobal), takže EM záření v klidu prochází.
Samozřejmě je v tomto ohledu velmi málo dostupných informací na internetu.
nakonec:

Na úplné odstínění mobilu je "prý" účinná krabička z olova, plechu 2mm tlustého.
Pokud někdo tvrdí, že např auto je Faradayova klec, tak ano - ve smyslu uzemnění při průchodu proudu po uhození bleskem. Ale na mobilní telefon v mikrovlnce se v klidu dovoláte, takže pohádka o Faradayově kleci je v tomto případě bezpředmětná.

V oblasti mikrovln jsou některé vlastnosti provázané s oblastí radiových vln. Např. radarem lze sledovat pohyb skrz osob zdi - třeba v rodinném domě, nebo v paneláku. Radar uvidí pohybující se vodní vaky alias lidská těla. Nemám pocit, že by toto mikrovlnná technologie nezvládla o něco lépe. Samozřejmě někdo namítne termovize... tak ta sice uvidí osoby ale pouze přes obyčejné okno, ale přes zeď tak maximálně rozpálená kamna a teplotu místnosti.

Elektromagnetické pole je v každém případě podstatou námi vnímané reality.

slovníček:
ElectroMagneticField - EM pole
MicroWave - mikrovlny
RadioFrequency - záření ve spektru frekvencí VKV, DV a nižší frekvence MW, asi do 5GHz
5G neznamená 5GHz
RFID peněženka - základní úroveň ochrany soukromí - např. jenom tím, že při průchodu Elektromagnetickou bezpečností zónou, která je např. na vstupu v každém supermarketu, nebudou přečteny údaje o vašem občanském průkazu
Zpráva
    • Heslo?

    • Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.harrachov.cz