Inzerce: Placená Inzerce Ve Zpravodaji Města Harrachov

FieselBoy @ 24 Bře 2019 22:02
    Změnil(a): FieselBoy
(Ne zas až tak) Naivně jsem předpokládal, že 1200 Kč za článek do placené sekce v březnovém vydání Harrachovského Zpravodaje je cena za celý měsíc inzerce.

Koncem druhé třetiny března ( 18. a 22. ) však není HZ v prodeji ani na stáncích ani u benzínových pump.

Dost pravděpodobně nebyl v prodeji už okolo 14.3. .... prostě to už třeba desátého stáhly z prodeje a čau. Nazdar.

Na MICu tak nějak vyplynulo, že je ještě k mání nahoře u ženskejch na úřadě.

No tak to je výborný, zaplatíte si inzerci /v tomhle případě předvolební kampaň/ a výtisky zpravodaje putujou do šuplíků v kanclech města místo toho aby šly do prodeje.

Není moc těžké představit si komu text v inzerátu nevoní a kdo je zároveň schopen omezit prodej aktuálního čísla.


Ideální by bylo kdyby se prodával HZ jenom dva dny v měsíci, že. Nejlépe tak 32. a 33. den v měsíci.

Proto se pokusím pověsit článek na web http://reflux.cz/ kde bude k dispozici k přečtení. Nejsem žádnej webmaster, ale za přečtení to stojí.

Zároveň kampaň končí, poněvadž v příštích volbách nekandiduji. Nemá to smysl. Ne jako, že to nemá úplně smysl, ale nemá smysl svou účastí legitimizovat toto gala-představení.

Na druhou stranu: mít možnost volit je určitě věc skvělá, ale to, že nakonec stejně z Liberce nebo odněkud jinud opraví výsledky voleb (poněvadž se někteří voliči spletli a nevyplnili sázenku správně<nevolili správné kandidáty>), je věc která z celých voleb dělá maškarádu, stejnou jako je příjezd starého a unaveného Krakonoše do Harrachova, kde starostka obklopena dalšími Liber-ály z Liber-landu ochotně jakože přebírá odpovědnost a správu Krakonošovských věcí do svých rukou.


Vl.P. Zbrooj
DieselGoy @ 2 Dub 2019 12:40
    Změnil(a): DieselGoy
Příjezd Krakonoše je taková místní soft verze akce se stejným dějovým spádem jako Jeż w centru miasta v Polsku : https://www.youtube.com/watch?v=miZIyTUGwuo

Ale také soft verze průvodu centrem města "Gay Pride" v Praze, kdy se Krakonoš veze jako tenkrát Kennedy, když perforoval.

Tenkrát se to odehrálo asi takhle: Tamní nezletilý chlapec hispánského původu na střelnici pouti Mardi Gras, která se tenkrát konala v jedné z vedlejších ulic, kolem kterých J.F.Kennedy zrovna projížděl, právě chtěl svému homosexuálnímu strejdovi vystřelit dvě růže.
Nešťastnou náhodou šla střela ze vzduchovky mimo, odrazila se od okna, cinkla o dopravní značku a stále měla dost energie, aby tehdejšího prezidenta USA škrábnula pod čepicí a druhá střela na hrudníku.
FieselBoy @ 21 Dub 2019 12:33
    Změnil(a): FieselBoy
Pry to bylo jinak.

Kennedyho nakrmil elitni odstrelovac, neslo tedy o nahodu

Neco spolecneho ale maji.

Kennedyho posledni jizdu a perforaci zaplatili obcane spojenych statu.

Harrachov zaplatil performacni jizdu Krakonose, ktera nema zadny vztah ke zdejsi prirode.

Jak jsem jiz psal, cely ten pruvod je neco jako gay pride.

A jako zodpovedni rodicove na takovouto akci byste asi s detma nesli, uz jenom to ze byste sebou meli deti by bylo samo dost provokativni :)

- Tedy pokud nejste pokrocili rodice neomarxistickeho razeni.

Ja proti kulturnimu marxismu nic nemam, prave naopak. Na pristi akci vyrazime ve slipech a kozenych maskach s bicem, vsichni na retezu. Ackoli soucasti podobne deviacni subkultury, ale i tak mam nutkani varovat ostatni, kteri jeste muzou vcas zaradit zpatecku....
Zpráva
    • Heslo?

    • Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.



harrachov.cz