Stavební činnost: Zpravodaj 7/19: chodník na cestě od pivnice a Harrachovy rybníčky

FieselBoy @ 13 Čvc 2019 13:40
    Změnil(a): FieselBoy
Každý Harrachovský Zpravodaj je něčím výjimečný, tentokrát jsem se musel opravdu přemáhat, abych si přečetl aspoň něco. Ale stálo to za to:

V úvodníku paní starostka k novému chodníku od krajské komunikace směrem k pivnici u krtka uvádí, že předtím:
... chodci museli kličkovat mezi auty.

no....
Naopak! Auta musí kličkovat mezi chodci, aby je nesrazila, ještě jsem neslyšel, že by chodec srazil auto.
Ale nikoho asi nepřekvapí skutečnost, že v těchto místech chodci často kličkují i bez aut.

Stálo by také za zvážení zřízení kadibudky někde v blízkosti křižovatky u konce chodníku.
Až Romana Soldáta překvapí potřeba na cestě z knajpy, aby nemusel pouštět stolici do kalhot.

rekonstrukce Harrachových rybníčků

no tak samozřejmě se už nemůžeme dočkat;
každé ráno mi pomyšlení, že nejsou rybníčky, zkazí celý den;
bez nich se to tady nedá vydržet;
harrachováci už dlouho volají po změně: paní starostko, je potřeba další část krajiny změnit na kýč!

A to jsem si myslel, že se jedná o bývalé jímky na sra*ky z ČOV;
celý to místo vypadá, jako by tam byla zvýšená radiace.

---
Další skutečnost, čím tento zpravodaj pro mě je výjimečný, je ta, že při jeho koupi jsem před TIC Harrachov potkal nejužší vedení města ve složení: Pavlína Zbrojová s maminkou a Beneš.
Samozřejmě jsme si vyměnili pohledy a hned nato proběhly široké americké úsměvy, ale jelikož jsem neměl domluvenou schůzku, tak jsem se neodvážil panstvo pozdravit.

Stáli tam venku a něco ve stoje probírali, ze rtů jsem odečetl asi tak toto: "Sem dáme lavičku Václava Havla"

Tak určitě, jednání o zřízení lavičky Václava Havla je základní předpoklad k výkonu jakékoliv funkce.
Navíc pokud řešíte instalaci lavičky Václava Havla, stáváte se kompetentním profesionálem v jakémkoli oboru!

Pokud by se podařilo získat licenci, a k tomu i instalaci do řekněme osmi miliónů, byla by to skvělá zpráva pro Harrachov.
Mohlo by se to zdát sice směšné,
ale lavička Václava Havla by Harrachovu velmi zvedla prestiž.

No a nakonec dojem z toho setkání mám takovýto, řešili něco ve stoje - asi ve spěchu - "není čas";
připadá mi, že se tu necítí, jako doma; nemusí to být jejich zapříčiněním, určitě tam hrají roli vnější faktory.
Ale co jim brání si před TIC dát stůl a pár plastových židlí, nechat si z TICu přinést kávu a pěkně v klidu vše pořešit.

Takže Tak
Prokop Zbroj

P.S. Lavička Václava Havla se vyznačuje tím, že její nedílnou součástí je stolek.
K čemu?
No přece k čichání fenmetrazinu, nebo jinému způsobu aplikace.
Nezkoušejte si připravit dávku na obyčejné lavičce, na koleně, to prakticky nejde.
FieselBoy @ 14 Čvc 2019 14:51
A úplně jsem zapomněl na Zlatou Popelnici ve které byl Harrachov stříbrný.

Liberec si na nás otvírá víko od popelnice a to je pro nás velká pocta, ještěže ten Liberec máme.
Zpráva
    • Heslo?

• Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

harrachov.cz