Kultura a sport: Rammschland a migrace, VK Aeronet neúplně a omyly alternativy

FieselBoy @ 9 Dub 2019 02:49
    Změnil(a): FieselBoy
Než stačí vedení města vyklidit domorodce a vylidnit Harrachov pro potřeby majitelů nemovitostí a

jejich obslužného personálu v minimálním počtu ---- ( neboli provozovat cestovní ruch naplno )
/

město Harrachov je ve své podstatě cestovní kancelář /
--- tak zkusíme porovnat procesy, které

probíhají se zpožděním v odlehčené verzi v tomto městečku a ČR s procesy v EU, a se stejnými důsledky.


Je to pro silné žaludky, já se na programovací video Rammstein - Deutschland dívat nebudu, hudba nudná, ani jsem nechtěl číst rozbor pana VK na aeronetu, ale nakonec plnotučná zvědavost vyhrála.

- nejdřív si doplníme informace, které VK z AENews(R) zdánlivě neuvedl ve svém rozboru videoklipu Deutschland odkaz zde: https://aeronet.cz/news/deutschland-saracenska-cerna-kralovna-nemecka-prichazi-vyhubi t-bilou-rasu-zeny-prestanou-rodit-deti-a-budou-misto-nich-chovat-psy-kralovna-sezere- hlavu-bileho-bojovnika-a-zustanou-jen-bili-otroci/

- Kolovrat - ten především symbolizuje příchod vlny nového vědeckotechnologického pokroku společnosti; aktuálně už dlouho žádné nové technologie nemáme, pouze teorie, co by asi tak mohlo fungovat.
Technologický pokrok přichází, pokud není možný ve společnosti pokrok mezilidsky sociální.
Kolo-(vynález)-vrat(opětovný příchod)
Ne všechny metody v minulém /2.světová válka/ kolovratu byly přínosné společnosti a nezbytně nutné.

- podíváme se na migrační procesy probíhající v EU (EU je taktéž taková svérázná cestovka)

Černá královna vyobrazená ve videoklipu je důležitá k pochopení smyslu migrace, jak popisuje VK, kdyby použili blondýnu, nedávalo by to smysl, jasně.
Ovšem tady VK neuvádí podstatné skutečnosti.
-Ta královna bude v realitě bílá.
- Kaddáfího památná věta v OSN: "Evropu dobudeme dělohami našich žen"
- tupě chromá alternativa fatálně zapomíná dodat: "...jejich dcer"
takže celá věta: "Evropu dobudeme dělohami jejich (evropanů) dcer, našich (budoucích) žen!"
- no a to je fázový posun celé jedné generace - neboli bude to daleko rychlejší než se zdá.
- představa černé královny je proto zavádějící, o žádných černoškách tu není řeč.
- je možno také chápat tak, že královna je černá psychicky, i když navenek se jeví bílá, vysvětlení zde:https://www.youtube.com/watch?v=xSjNScAU3d4 - titulky zapněte tlačítkem <cc> (v našem prostoru zaměňte USA za EU a Washington za Brusel/Berlin)
a zároveň zde http://leva-net.webnode.cz/news/proc-neuveritelnym-tempem-pribyva-celosvetove-zen-ve- vrcholnych-funkcich/
Tak nějak podvědomě se dá chápat, že některé ženy ve vrcholných funkcích jsou reálně "domoví černosi"
stejně tak je indoktrinována většina evropských žen...
... Jako nová Slovenská Čaputová prezidentka se po zvolení nechá slyšet, že chce být hlavně dobrou maminkou a ve své kampani prohlásila, že chce aby Slovensko bola taká krajina, kte sa ludia nebudu bat zomriet.
hypotéky, půjčky na živobytí budou k dispozici pouze pro páry muslim-evropanka a celkově pozitivněji k nim bude přistupováno v ekonomické zajištěnosti.
páry bílá-bílý (gójímské) budou znevýhodněny selektivní vakcinací, problémová těhotenství, vynucené potraty (jak se dovoláte spravedlnosti, když vám zdánlivě přátelský lékař v době, kdy chcete založit rodinu sterilizuje ženu, nebo vás), farmaky-léky indukované císařské řezy (kterého řezníka vyberete, nebo pojedete rodit až někam do např. Sýrie, kde nejsou nepřátelé), odebírání dětí sociální službou, ale i sekundárně ekonomicky - nemožnost uplatnění se v důstojném zaměstnání

další aspekt migrace je nutnost opravení mužského chromozomu Y v genofondu (v budoucnu bývalé) bílé
rasy neboli náprava masové zženštilosti mužů v celé západní civilizaci, způsobená různými faktory, antibiotiky, hormonální antikoncepcí i emancipací žen ve zpětné vazbě.
Dá se opravovat i v módu bílý muž - blízkovýchodní žena, ale musíte vycestovat, muslimské dívky nebudou narozdíl od afromuslimských samců do Evropy přiváženy za účelem křížení.

Největší lež mainstreamu, na kterou ani alternativa neumí adekvátně zareagovat:
Čechoslováci taky přeci emigrovali "MY jsme přece taky emigrovali do USA na západ atd.", tak všichni musíme umožnit ostatním, aby mohli taky emigrovat k nám před "zlem"......
Tak -
za 1. nikdo z nás neemigroval !
za 2. ti, kteří emigrovali jsou nyní Američané, Francouzi atd. ... šli přijmout cizí kulturu a identitu.
za 3. tyto emigrující zoufalé postavy oslabily naší republiku, nejen jako by byli ztrátami v boji, ale ještě navíc posílili cizí stát, takže dezertéři přeběhlí do cizích řad, oslabili ČSR dvojnásob.
-A ano, nás emigrace pouze oslabila úbytkem genofondu, takže snad není ani možné vytvářet pocit viny, že někomu něco dlužíme, že když jsme chtěli, tak jsme přeci mohli emigrovat.
Ne, my jsme opravdu neemigrovali. Emigrovali oni, ti co mezi námi Čechy již nejsou.[i][/i]
za 4. bude pro nás imigrace zvířat opravdu přínosem?

Jak název Islámský stát, tak i tzv. šaríja v západní evropě, je urážkou islámu, stejně tak i název afroislámská - jde o afromuslimskou migraci. - A to co předvádí muslimská zvířata v řadách nejen migrantů ale i evropských úředníků ( o čemž mainstream neinformuje a alternativa naopak informuje přehnaně ) je ve své podstatě taktéž urážka Islámu.

Původně jsem chtěl zveřejnit toto video jako Videopodklady pro příští jednání zastupitelů města Harrachova, ale to by zbytečně znehodnotilo to, co jsme tu řešili. Také pro silné nátury. https://www.youtube.com/watch?v=wVkdo-k0XCE

A další odkaz na výborný "alternativní" server http://www.nwoo.org/ pouze s tou výhradou ze je trapné jak články doplňují fotografiemi nezletilých resp. dospívajících dívek z východu namísto věnovaní více času příběhům a životním situacím zejména dospělých lidí překonávajícím často nelehké nástrahy života ve vzdálenějších krajinách slovanských.
Totiž, ne, že by fotoprezentace u většiny článků úplně tak nevzbuzovaly dojem, že nejlepší snímky přichází pokud reportér hledá úhel, jak objektiv zamířit co nejblíže a nejlépe přímo pod sukýnky děvčat.
Nechci je ale nějak odsuzovat, každý má svoje záliby, dívky se prostě líbí, ale co si o tom asi tak muže domyslet obyčejný člověk....
Snad na toto téma můžou nalákat hodně příznivců, ale spíš na odvrácené-opačné straně alternativy, teda aspoň v to doufám, že sem na NWO oposition nechodí sebranka deviantů.
Zpráva
    • Heslo?

    • Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.harrachov.cz