Kultura a sport: Bezva Aprés Silvestrovská Noc v Harrachově @ My Piknik Restaurant

FieselBoy @ 13 Led 2020 01:29
    Změnil(a): FieselBoy
Na Silvestra chvíli po půlnoci jsem se vydal přes Harrachov po hlavní silnici. Všude celkem depresivní ticho a četné hloučky cestujících mezi roky 2019 a 2020.

Příjemně mě v centru Harrachova překvapila poctivá párty atmosféra před Blue Cafe a restaurací My Piknik.
- - - Ten pocit, kdy si říkáš, že už je pozdě na to se vrátit ale výlet po poušti už tě taky přestal bavit, a ta chvíle, kdy se před tebou objeví oáza života - - -.
(nejen) Reprodukce velmi komfortní taneční hudby zajišťovala après silvestr.oslavu a skvělou náladu v centru Harrachova.

Snad mám správné informace... Totiž, že provozovatel těchto podniků je právě ten Marek Lahoda, který prý už, když začínal v Harrachově jako provozní hotelu, tak se prý vyznačoval mimořádnými schopnostmi při zařizování a pořádání oslav..... Asi nekecali...
Zpráva
    • Heslo?

• Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

harrachov.cz