Kultura a sport: Americká krásA

FieselBoy @ 25 Bře 2020 14:31
    Změnil(a): FieselBoy
Václav Havel - vrchní lísač.

Nechci Václava odsuzovat ani obhajovat, ale informaci, kterou sděluje fotografie z předání Prezidentské medaile svobody, je třeba trochu proprat.

Chtěl jsem se předem přesvědčit o souvislostech a tak po zadání hesla václav havel do vyhledávače chrome se mi otevřela anglicky psaná wikipedie a cca minutu mi trvalo než jsem našel odkaz na český článek. OK, už to o něčem vypovídá - a to nejspíš o problému mezi stoličkou a klávesnicí.

Nakonec jsem se proklikal k Seznamu ocenění Václava Havla., z toho si sednete na zadek. Za svůj život toho "dokázal" celkem dost.

info z wiki: Prezidentská medaile svobody (anglicky Presidential Medal of Freedom) je ocenění udělované prezidentem Spojených států amerických, které je, společně se Zlatou medailí Kongresu, nejvyšším civilním vyznamenáním ve Spojených státech amerických.

Vyjadřuje uznání jednotlivcům, kteří "mimořádně záslužně přispěli k bezpečnosti či národním zájmům Spojených států, ke světovému míru, či ke kulturnímu nebo jinému významnému veřejnému či soukromému úsilí".[1] Její udělení není omezeno na občany Spojených států, a přestože jde o civilní ocenění, může být uděleno i příslušníku vojenských složek a může být nošena na uniformě. V roce 2003 se stal držitelem Václav Havel.

HB1VasekJirka1
"Jirko vzádu zažiješ kuřbičku století, zkuřku mýho kalibru neznáš ani z dolomit"
- Vrní jako koťátko. XD

Jde o to si uvědomit, na čem si VH zakládal, co o tom víme a co ne. Základ pracovního dne VH: alkohol /poschovávaný všude možně/, cigarety, káva... potud OK, nelze nic namítat. Dále se můžeme dočíst na internetu o permanentním vztahu VH k fenmetráku (v ČSR nasypanější dexfenmetrazin), blízkému příbuznému methamfetaminu.
Nejspíš se jednalo o období do r. 1990, než se otevřely nové možnosti.

Ale to, co vidíme na fotce nelze popsat žádnou ze známých drog z typů maryška, LSD, herion, kokain, pervitin, káva cigarety, těkavá organická rozp., prostě nic. jedině přichází do úvahu Alkohol, ale i tak to je moc přehnaný.

Podle mého názoru tu hraje hlavní roli hormon štěstí a lásky oxytocin a je nanejvýš nepravděpodobné, že by si VH aplikoval oxytocin sám - vědomě.
- V tomto kontextu se dá říci, že oxytocin je hormon pravdy a lásky.

další fotky z udílení:
vlez mi záda, už neumim dát paty za hlavu

je jich tam víc
"zájemců dnes bude asi víc"
Zpráva
    • Heslo?

• Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

harrachov.cz