Městský úřad Harrachov: HOTEL DUHA

APOLONIE @ 2 Lis 2015 13:08
DOBRÝ DEN,
MYSLELA JSEM, ŽE SVOJI STÍŽNOST VYŘEŠÍM PŘES POSKYTOVATELE SLUŽEB "SLEVY Z HOR",
ALE JSEM NUCENA SE OBRÁTIT NA VÁŠ ÚŘAD. MĚSTO HARRACHOV JSEM MĚLA MOC RÁDA, BYLA JSEM TADY JAKO DÍTĚ CELKEM ČASTO. NYNÍ JSEM SI CHTĚLA ZAVZPOMÍNAT NA MLÁDÍ, ALE SPÍŠ SE MOJE NÁVŠTĚVA STALA NOČNÍ MŮROU. NA STRÁNKÁCH SLEVY Z HOR JSEM NAŠLA UBYTOVÁNÍ V TZV. HOTELU DUHA. DLE NABÍDKY, KTEROU JSEM ČETLA, TO MĚLO BÝT ÚŽASNÉ.
NIC Z TOHO NEBYLA PRAVDA.
KDYBY NEBYL VEČER, TAK JSME SE VRÁTILI JEŠTĚ TENTÝŽ DEN ZPÁTKY DO PRAHY.
MÁM NA VÁS PROSBU KVŮLI OSTATNÍM UBYTOVANÝM- UDĚLEJTE SI KONTROLU UBYTOVACÍCH ZAŘÍZENÍ, JEJICH NABÍDKY A SKUTEČNOST. JEDNÁ SE O PRESTIŽ CELÉHO MĚSTA. NEZASLOUŽÍ SI, ABY LIDÉ ODJÍŽDĚLI ZKLAMANÍ A ZNECHUCENÍ.
DĚKUJI SEVERÍNOVÁ
Rydl @ 5 Lis 2015 11:08
Jelikož jsem také jedním z ubytovatelů - tak zkusím i já odpovědět. Pokud naši hosté budou slyšet na různé SLEVY a SLEVOMATY, které často ubytovací služby nabízejí včetně různých - ano až zázračných akcí, za neuvěřitelně nízké ceny, tak Vám bohužel město Harrachov nepomůže. Druhá věc je, že opravdu poškozují jak Harrachov, tak i slušné ubytovatelé. Já již jsem některým zdejšim navrhl zda by nebylo lepší vytvořit vlastní sítˇubytovatelů, která by ručila za kvalitu všech poskytovaných služeb.
P.S. - pokud však budete chtít být opravdu spokojená a nebudete hledat ubytování pod cenou - tak si myslím, že v době internetu není problém ubytování a solidní služby najít.
APOLONIE @ 9 Lis 2015 08:55
Rydl
DOBRÝ DEN,
Z PORTÁLU SLEVY Z HOR JSEM BYLA NA NĚKOLIKA MÍSTECH A NIKDY TO NEBYLA TAKOVÁ HRŮZA. JEZDÍME V LÉTĚ POD STAN, TAKŽE VYDRŽÍME LEDACOS. NEMYSLELA JSEM, ŽE ZA TU CENU BUDU JAKO HRABĚNKA, ALE KDYŽ SE PODÍVÁTE NA PŮVODNÍ CENY NA STRÁNKÁCH DUHY, TAK VY MÁTE CENY POLOVIČNÍ. TAK JSEM MYSLELA, ŽE ALESPOŇ UBYTOVÁNÍ ODPOVÍDÁ TÉTO CENĚ. JENŽE KDYŽ VEJDETE DO POKOJE A CÍTÍTE ŽUMPU A CELOU NOC MÁTE OTEVŘENÉ OKNO A STEJNĚ SE TO NEVYVĚTRÁ, TAK JE TO NEHORÁZNOST.
VÁŠ NÁPAD S TOU OVĚŘENOU SÍTÍ UBYTOVATELŮ OCEŇUJI A DOUFÁM, ŽE BUDE TAKOVÝCHTO NESPOKOJENÝCH LIDÍ MINIMUM.
S POZDRAVEM SEVERÍNOVÁ
Rydl @ 10 Lis 2015 17:12
Dobrý den paní Severínová.
Pokud jste platila původní cenu tak se ani nedivím :(
Konkurenci nekomentuji. Jenom jsem chtěl upozornit na to, že některé ceny nemohou odpovídat kvalitě poskytovaných služeb.
Když Vám nebyl schopen alespoň jedním řádkem odpovědět někdo z města - tak přijměte omluvu alespoň ode mne a určitě i většiny zdejších ubytovatelů. Věříme, že Vaše špatná zkušenost - Vás neodradí od příští návštěvy Harrachova.
Na shledanou.
M. Rýdl
honzza @ 7 Čvn 2016 19:35