Městský úřad Harrachov: cyklo Trail

milan @ 12 Bře 2018 12:24
Dobrý den,
měl bych dotaz na vedení města
Co takhle trailové trasy v Harrachovĕ??uvažuje se ještě o trailu?..příp. propojit s Polskem,nebo s Rokytnicí??Děkuji za odpovĕď
Milan Č.
Mesto Harrachov @ 12 Bře 2018 16:39
Vážený pane Milane.

Děkuji za váš dotaz. Jak jistě víte, v uplynulém roce jsme nákladem cca 400.000,-Kč vybudovali pump-trackové hřiště. Letos budeme pokračovat v úpravách jeho okolí. Hřiště by do budoucna mělo být výchozím bodem na singeltrackové trasy na Čertovu horu. Vše je "pouze" otázkou financí a priorit. Propojení s Rokytnicí řešíme v souvislosti s lyžařským propojením, věřím, že v návaznosti na to bude moci vzniknout i cyklopropojka. S Polskem řešíme propojení po dvou liniích – Misarova cesta, která vypadala dost slibně do doby, než začala těžba v lesích na polské straně. Dle mých informací se v současnosti nadějněji rýsuje propojení mezi Starou celní a Jakuszycemi, údajně je již v projektové dokumentaci, která je připravena pro rekonstrukci areálu v Jakuszycích.

Budu moc ráda, když nás v požadovaných aktivitách podpoříte svým názorem, případně spoluprací.

S přáním pěkného dne

Eva Zbrojová
milan @ 12 Bře 2018 21:32
Dobrý den,
děkuji za Vaší rychlou a obsáhlou odpověď.
Budu se tedy zatím těšit a doufat, že se prostředky na traily najdou- ať již z rozpočtu města ,nebo z případných dotačních fondů co nejdříve. Tratě na Smrku ,či Rychlebské stezky by mohly být dobrou předlohou.
Pokud se tento projekt-či jeho varianty, budou projednávat veřejně, rád bych se-stejně jako ostatní sportovně aktivní cyklo-příznivci, spoluúčastnil na jeho podobě.
S pozdravem
Milan Č.
Zpráva
    • Heslo?

    • Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.harrachov.cz