Městský úřad Harrachov: komunisté ovládli Harrachov -Z5 v r.1948? + V.Havel a euro-neomarxisté - AE News

FieselBoy @ 26 Pro 2019 18:29
    Změnil(a): FieselBoy
Způsob převzetí kontroly nad městem se limitně blíží sledu událostí v únoru 1948.

Vedení města prohásilo, že bude světové == internacionála.

Na zasedání zastupitelstva 19.12. se objevil plakát zobrazující trockistu (superkomunistu), nejtvrdšího marxistu v dějinách komunismu (prý ho zabili sami komunisti).

Trockismus není přesně uchopitelný výraz, např dříve, když bylo zakázané slovo sionismus, tak se používal výraz trockismus.

- I když nikdo přesně neví, co to vlastně znamená (stejně jako termín marxismus), dal bych to do školního řádu, že jakékoli projevy trockismu jsou zakázány - dvanáctiletí školáci určitě budou vědět o co jde, teď už přece vědí, co je to xenofobie a fašismus.

Velice často dochází k záměně významu trockismus a bolševismus. Např v dnešní době populární výraz eurobolševici v podstatě označuje neomarxisty - eurotrockisty.

Před chvílí jsem narazil na AE News na článek z r. 2016 od "pozorovatelky", stojí za přečtení, link zde:

https://aeronet.cz/news/stalin-zradil-marxistickou-revoluci-aneb-vice-o-tom-o-cem-hov ori-v-v-pjakin-a-o-uprchlicke-vlne-a-komunismu-napric-svetem/

Nepřehlédněte Havlovo véčko na portrétu Karla Maye, pardon Karla Marxe.
Dále je zajímavé v kontextu článku jak se milion chvilek snaží aktuálně v Praze o revoluci ...

... Rozdíl mezi konspirací a "realitou (ve smyslu přiznání informace mainstreamem)" je cca 5 let - neboli za pět let už to je jasné všem.... takže tady 2016 + 5 = 2021 , tzn. informace z článku mají datum spotřeby nastavené přibližně ještě na rok a půl.

P.S. a jedeme na pět set milionů... půl giga bejby!
Zpráva
    • Heslo?

    • Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.harrachov.cz