Městský úřad Harrachov: Starostka Harrachova: Prezidenta Zemana jsem nevolila a jsem přesvědčena, že jsem učinila sprá

FieselBoy @ 10 Úno 2020 21:25
    Změnil(a): FieselBoy
Starostka Harrachova volá na Vánoce meziměsto a předává novoroční přáníčko za všechny občany Harrachova.

Starostka Harrachova: Prezidenta Zemana jsem nevolila a jsem přesvědčena, že jsem učinila správně
FieselBoy @ 16 Úno 2020 06:53
Název tohoto článku z Parl.Listů poskytuje nejucelenější obraz o bývalé starostce města. Je to sice 6 let, ale v současné situaci je to velice aktuální.
Lenka @ 19 Bře 2020 21:12
25. 2. 2016 navštívil Harrachov pan prezident České republiky. Celé setkání organizovala prezidentská kancelář společně
s KÚLK. Dostalo se mi té cti, že jsem byla pozvána na společný
oběd s panem prezidentem. Dovolila jsem si při té příležitosti pana
prezidenta požádat o podporu při rekonstrukci našeho "mamuta" a zároveň jsem vyjádřila obavu ze záměru prodeje pozemků
pod sjezdovými tratěmi v Harrachově. Nebudu říkat, že setkání
s panem prezidentem patří mezi běžné společenské události, které
jako starostka z pozice své funkce vykonávám. Nebudu ani tvrdit,
že jsem neměla trému. Během setkání s panem prezidentem Zemanem jsem zjistila, že mé obavy nebyly vůbec na místě, protože
setkání s ním proběhlo v pohodové a klidné atmosféře.
A co nás ještě čeká? V druhém březnovém týdnu mezinárodní
závody FIS CUP, veterániáda ve skoku na lyžích a tradiční retroběh na Orle.
19. 3. již 70. ročník Příjezdu Krakonoše, kterého se zúčastní zástupci našich partnerských měst Szklarska Poreba a Frenštát pod
Radhoštěm. Nad touto akcí převzal záštitu pan hejtman Libereckého kraje Martin Půta.
Těším se na setkání s vámi při akcích, které proběhnou v měsíci
březnu v Harrachově a jeho blízkém okolí!
Pěkný březen vám všem přeji!
Vaše Eva Zbrojová
FieselBoy @ 20 Bře 2020 08:57
    Změnil(a): FieselBoy
Lenko, za a) "Ctrl-C" a "Ctrl-V" není diskuze, a

za b)

Jestli starostka od oběda demonstrativně neodešla, určitě tím zklamala pražskou kavárnu...

Tak to vypadá, že denní husa ODS Němcová je ve svém boji osamocena...

P.S.: Kavárna akutně zoufale potřebuje čerstvé spin doktory, normální doktory (proti koronaviru) totiž k udržení P.R. nepotřebují ---- Na dnešek mám připravený krátký příspěvek - téma: politologizující právnička Zwyrtek-Hamplová
Zpráva
    • Heslo?

• Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

harrachov.cz